SLUŽBY

Chcete vyměnit svůj stávající počítač za něco jiného, nebo se chystáte pořídit svůj první počítač?
U nás si můžete pořídit jak celé sestavy PC, včetně oblíbené novinky multimediálního zařízení do obývacího pokoje – XPLAY, tak notebooky různých výrobců v různých cenových kategoriích a samozřejmě veškeré myslitelné doplňky a periferie.
Můžete si také vybrat z počítačových sestav HP, COMFOR, ELINK, případně Vám Vaše díly složíme a otestujeme. HP, ACER, ASUS – to jsou jen tři značky z mnoha notebooků, které pro Vás máme. A v dílech, monitorech a dalším? MSI, ASUS, BENQ, DLINK,...

Chcete jenom vylepšit svůj stávající počítač?
I tady Vám pomůžeme. Jednotlivé komponenty si u nás můžete vybrat na doporučení našich techniků, nebo přijďte se svým požadavkem a my Vám Váš vysněny „kus železa“ prodáme. Případně Vám ho namontujeme do Vašeho počítače.

Tiskárna nemá toner? Inkoust u Vás „teče proudem“? Zase nemáte na co vypalovat
Spotřební materiál do běžných tiskáren máme skladem. Media také. Co nemáme objednáme do druhého dne.

Tiskárna Vám vrčí a špiní papír? Monitor prská, ale vy ho máte za ty roky rádi a nechcete nový?
Zavolejte nebo nám Vaše zařízení přineste. Pokusíme se Vám ho opravit ve Vámi stanovené  cenové relaci. A jestli se do této ceny nevejdeme nebo bude zařízení neopravitelné, doporučíme Vám nový typ „jako šitý na míru Vašim potřebám“.

Váš IT správce dal výpověď? A ta věc na poštu neběží, nedostanete se na web?
Máme proškolené specialisty, kteří se o Vaše emailové centrum postarají a to dokonce tak, že se u Vás ani neukáží a vše zvládnou vzdáleně.

"Ztrácí“ se u Vás papíry v tiskárně? Každý si tiskne co chce a Vy nevíte co a kdo?
Umíme monitorovat Vaše tisky. Umíme je také zabezpečit. Proč mít 20 různých tiskáren s dvaceti různými tonery? Nechte nás navrhnout optimální řešení tisku Vašich dokumentů a pokusíme se Vám ušetřit něco peněz na tonerech a opravách osobních tiskáren.

Mate ještě jiné problémy a požadavky?
Tak to s námi zkuste. Rádi Vás přesvědčíme.

 
Slovanská 34, 326 00 Plzeň, +420 - 378 770 070, +420 - 602 992 000, info@dcentrum.cz